📢📢 عنوان خبر :  
  دهمین جشنواره ایتاپ در شهرستان دزفول برگزار شد.     

 معاون #پارک_علم_و_فناوری_خوزستان با اشاره به اینکه شهرستان #دزفول دارای پتانسیل لازم جهت #ایده_پردازی ست گفت: شاخص های ارزشمند هر شهرستان باید برند سازی شود.

جمشید افشانی ادامه داد: برای مثال تولیدات ‌#کشاورزی در شهر دزفول پتانسیل قطب شدن دارد. باید برای آن #جشنواره_ایده و فستیوال های مختلف برگزار گردد، برای برخی تولیدات مثل #پرتقال دزفول که از قدیم در منطقه شناخته شده و به کیفیت خوب معروف بودند، باید با فناوری روز در سطح ملی برند شوند. در همین محصول می توان نوع بسته بندی را متنوع کرد، برای افزایش تولید و سایر پارامترهای آن، جشنواره ایده برگزار کرد. با برگزاری مکرر این فستیوال ها و پوشش مناسب رسانه ای، دزفول به قطب برخی محصولات از جمله پرتقال در کشور شناخته خواهد شد.
افشانی ضمن اشاره به کیفیت خوب ایده های ارائه شده ادامه داد: داوری جشنواره با داوری فنی و اقتصادی جهت ورود به #مرکز_رشد و پارک متفاوت است. چنانچه جز برگزیده ها هم نبودید ولی پتانسیل #تجاری_سازی را در طرح خود می بینید می توانید طرحتان را جهت تجاری سازی با مرکز رشد در میان بگذارید.
در ادامه وی به تعداد ۴۹ ایده ثبت شده در سایت جشنواره #ایتاپ اشاره نمود و بیان کرد: #ایده های ثبت شده در جشنواره ارزیابی اولیه شده و ۳۶ ایده پذیرش شده اند که از آن میان ۳۰ ایده در جشنواره حضور یافته و ارائه شده اند.
لازم به ذکر است در این جشنواره ۵ ایده برتر معرفی و از ایشان #تقدیر بعمل آمد.


تاریخ انتشار : 1396/10/25    تعداد بازدیدها : 646        پسندشده : 5