📢📢 عنوان خبر :  
  نخستین استارتاپ ویکند شهرستان بهبهان برگزار شد     

 در این رویداد ۸۰ ایده ثبت شد که ۴۰ ایده موفق به ارایه درحضور داوران شدو در نهایت ۱۰ ایده برتر شناسایی و مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

نخستین استارت آپ ویکند بهبهان که به همت کارگروه دانشگاههای شهرستان و دستگاههای دولتی و غیر دولتی شهرستان بسیج علمی دانشجویی و انجمن های علمی دانشگاههاو با محوریت پردیس پارک علم و فناوری بهبهان برگزار شده بود،پس از سه روز رقابت فشرده با معرفی ایده های برتر به کار خود پایان داد.
در مراسم اختتامیه این رویداد که با حضور مسئولین استانی،شهرستان ،اعضای هیئت علمی،دانشجویان و شرکت کنندگان در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان برگزار شد،حاج آقا طواف امام جمعه موقت شهرستان ضمن تجلیل از برگزاری این رویداد ،از قدم های خوبی که در زمینه کارآفرینی برداشته شده تشکر نمود و خواستار تداوم پیوند بین کار و دانش شد که خواسته مقام معظم رهبری است.
وی دانشگاهیان را پیشگامان پیشرفت کشور عنوان و اظهار امیدواری کرد این رویداد پیش زمینه و شروعی برای ارائه خلاقیت ها و پیشرفت های آینده باشد.
دکتر افشانی معاون پارک علم و فناوری خوزستان نیز با اعلام به روند رو به رشد استان خوزستان در کارآفرینی، به گذراز اشتغال های سنتی به فناوریهای مدرن اشاره و پتانسیل های استان در حوزه فناورانه را بسیار مناسب عنوان کرده و از برگزاری خوب این رویداد در دیگر شهرهای خوزستان خبر داد.
در اختتامیه رویداد ،استارت آپ جنگلک به عنوان ایده برتر با رتبه ۱، مورد تجلیل با اهدا لوح سپاس و و جایزه ۱۰ میلیون ریالی، استارت آپ اسکروپ بتن با رتبه دوم برنده جایزه ۷ میلیون ریالی و لوح تقدیر و استارت آپ چاردیواری با رتبه سوم برنده جایزه ۵ میلیون ریالی و لوح سپاس شد.
لازم به ذکر است در این رویداد ۱۱۰ شرکت کننده حضور داشتند که از ۸۰ ایده ثبت شده ۴۰ ایده موفق به ارائه در حضور داوران شد و ۱۰ ایده برتر طی سه روز آماده ارایه به داوران و سرمایه گذاران شد.


تاریخ انتشار : 1396/10/25    تعداد بازدیدها : 757        پسندشده : 2